MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu.
I na vozíčku může být život bez omezení.
Závodit se dá i ve stáří, třeba na vozíku.
Zdravý a spokojený spánek.

Reference - vozíky

Karel D., invalidní důchodce (Karlovarský kraj, Cheb)

Po těžké havárii jsem ochrnul na spodní končetiny. Dostal jsem invalidní vozík, který mi plně nevyhovoval a tak jsem začal pátrat po Internetu po něčem lepším. Narazil jsem na stránky www.vozikyinvalidni.cz, kde jsem si vybral elektrický invalidní vozík. Musím napsat, že nemám dostatek prostředků na zakoupení nového vozíku, tak jsem hledal již použitý. A právě na těchto stránkách společnosti MedicalSpace s.r.o., která se zabývá dovozem repasovaných vozíků, jsem si vybral. Navíc tato společnost mi vykoupila můj starý vozík protiúčtem, tak jsem ještě ušetřil. Průběh prodeje i pozáručního servisu je bezchybný, mohu jenom doporučit.

Marie S., důchodkyně (Jihomoravský kraj, Znojmo)

Jak už to tak bývá, stářím se člověku prostě nechce chodit na nákupy pěšky. Můj syn David vymyslel, že mi k Vánocům koupí elektrický skútr, aby mi ulehčil s těžkými taškami. Zakoupil mi skútr na stránkách www.invoziky.cz. Skútr mi přivezl velice sympatický mladý pán, který mi vysvětlil, jak mám ovládat řízení tohoto stroje. No co Vám mám říkat, skútr již nepoužívám jen na nákupy, ale i na projížďky místo procházek. Oblíbila jsem si tuto pomůcku tak, že jsem objednala od společnosti MedicalSpace s.r.o. ještě jeden mému manželovi, abychom mohli spolu vyrážet do přírody. Velice doporučuji koupi elektrického skútru - nejsme s manželem již nijak limitováni a užíváme si díky této věci stáří a stále jsme mobilní.


Reference - polohovací lůžka

Jaroslava K., zdravotní sestra (Královohradecký kraj, Hořice)

Polohovací postel jsem vybrala od této společnosti z důvodu skvělých referencí od známých. Protože se pohybuji v oboru, překvapila mě nízká cena za polohovací postele, takže jsem rovnou přiobjednala i zdravotní matraci, určenou přímo na polohovací lůžko. Po telefonu jsem se s pánem domluvila na dni, kdy nám polohovací postel společně s matrací zavezou. Termín, na kterém jsme se dohodli, byl dodržen a dva příjemní mladíci, postel vynesli k nám do bytu i ji na místě smontovali. Jelikož jsem byla s jejich službami nad míru spokojena, píšu tuto referenci, aby pomohla dalším lidem při rozhodování, kde si polohovací postel zakoupit bez zbytečných obav.

Matouš F., důchodce (Praha)

Minulou zimu si moje paní zlomila nohu v krčku a bohužel se zranění nezhojilo, tak jsme si představovali. Od té doby je převážně uvázaná na lůžko a proto jsem se rozhodl, ji dlouhé dni v posteli co nejvíce ulehčit. Polohovací postel nám pomohl vybrat syn, a protože ani jeden se v těchto věcech moc nevyznáme, velmi jsme uvítali ochotu a trpělivost prodejce. Pán, se kterým jsme komunikovali po telefonu, i přes email byl velmi profesionální a dokázal nám zodpovědět všechny naše dotazy. Na polohovací postel jsme navíc dlouho nečekali, asi třetí den po konečné objednávce nám postel zavezli. Do konce ji i smontovali a my tak neměli žádné starosti. Moc děkujeme celé společnosti!


Reference - matrace

Jindřich V., instalatér (Kraj Vysočina, Světlá nad Sázavou)

Jelikož se živím jako instalatér potřebuju se pořádně vyspat, abych měl dost sil na další den do práce. Začal jsem proto shánět kvalitní matraci, která bude zároveň cenově dostupná. Po dlouhém hledání na internetu, jsem se pořád nedokázal rozhodnout od jaké společnosti a hlavně jaký typ matrace si mám pořídit. Na doporučení mé známé jsem nakonec kontaktoval společnost MedicalSpace, kde mi ochotně poradili a pomohli mi vybrat matraci, která uleví mým kloubům, neproleží se, takže s bolestí zad jsem se nadobro rozloučil. Když mi matraci doručili domů a viděl jsem ten markantní rozdíl mezi matrací novou a našimi stávajícími matracemi, okamžitě jsem objednal matrace i pro celou rodinu a nemůžeme si je vynachválit! Moc děkujeme.

Kamil D., Ředitel hotelu (Praha)

Když jsem přebíral hotel po mém otci, rozhodl jsem se udělat vše proto, aby naši klienti byli minimálně stejně nebo ještě více spokojeni s našimi službami, jako za „starého“ vedení. Hotel prodělal mnoho změn a jednou z nich byla kompletní výměna matrací. Musím konstatovat, že jednání se společností MedicalSpace bylo více než příjemné a zároveň profesionální. Objednali jsme si 60 matrací o různých velikostech, přičemž nebyl sebemenší problém i s atypickými rozměry do některých našich apartmánů. Když nám matrace přivezli, všechny byli ve špičkovém stavu a rozměry seděli na milimetr. A co mě nejvíce přesvědčilo, že nákup matrací od této společnosti byl tím správným krokem? Nikdy předtím jsme nezaznamenali v návštěvní knize tolik chvály na kvalitní a pohodlné spaní od našich návštěvníků, kteří se k nám čím dál častěji vracejí.