MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu.
I na vozíčku může být život bez omezení.
Závodit se dá i ve stáří, třeba na vozíku.
Zdravý a spokojený spánek.

Reference - vozíky

Karel D., invalidní důchodce (Karlovarský kraj, Cheb)

Po těžké havárii jsem ochrnul na spodní končetiny. Dostal jsem invalidní vozík, který mi plně nevyhovoval a tak jsem začal pátrat po Internetu po něčem lepším. Narazil jsem na stránky www.vozikyinvalidni.cz, kde jsem si vybral elektrický invalidní vozík. Musím napsat, že nemám dostatek prostředků na zakoupení nového vozíku, tak jsem hledal již použitý. A právě na těchto stránkách společnosti MedicalSpace s.r.o., která se zabývá dovozem repasovaných vozíků jsem si vybral. Navíc tato společnost mi vykoupila můj starý vozík protiúčetem, tak jsem ještě ušetřil. Průběh prodeje i pozáručního servisu je bezchybný, mohu jenom doporučit.

Milena P., ředitelka Domova důchodců (Jihočeský kraj, České Budějovice)

Od společnosti MedicalSpace s.r.o. jsme loňský rok zakoupili 45 speciální lůžek pro tělesně postižené, 12 mechanických invalidních vozíků, 5 el. skútrů a 2 joystickové vozíky. Průběh prodeje byl bezvadný, přijel k nám manažer společnosti MedicalSpace s.r.o., probrali jsme všechny detaily spolupráce, sjednotili jsme termíny dodání a lidsky řečeno plácli jsme si. Následující den mi přišla na e-mail objednávka od zákaznické podpory společnosti a byla jsem opět překvapena – objednávka nebyla koncipována jednostranně, nýbrž společnost MedicalSpace s.r.o. se mi zavázala, že mi objednané produkty dodá bez závad, v daném termínu s příslibem kvalitního a rychlého servisu. V termínu objednávky přijeli vozy MedicalSpace, pracovníci společnosti vyložili objednané zboží a odborník na slovo vzatý vysvětlil personálu, ale i lidem v domově důchodců, kteří používají objednané produkty jak se vše obsluhuje a jak se s čím manipuluje. Musím uznat, že jsme zatím neměli žádnou reklamaci nebo poruchu, ale pevně věřím, že kdyby zcela náhodou k této situaci došlo, společnost MedicalSpace s.r.o. promptně vyřeší celou záležitost, tak jak to má ve zvyku např. s prodejními a školícími procesy. Doporučím webovou stránku www.vozikinvalidni.cz.

Marie S., důchodkyně (Jihomoravský kraj, Znojmo)

Jak už to tak bývá, stářím se člověku prostě nechce chodit na nákupy pěšky. Můj syn David vymyslel, že mi k Vánocům koupí elektrický skútr, aby mi ulehčil s těžkými taškami. Zakoupil mi skútr na stránkách www.invoziky.cz. Skútr mi přivezl velice sympatický mladý pán, který mi vysvětlil jak mám ovládat řízení tohoto stroje. No co Vám mám říkat, skútr již nepoužívám jen na nákupy, ale i na projížďky místo procházek. Oblíbila jsem ji tuto pomůcku tak, že jsem objednala od společnosti MedicalSpace s.r.o. ještě jeden mému manželovi, abychom mohli spolu vyrážet do přírody. Velice doporučuji koupi elektrického skútru, nejsme s manželem již nijak limitováni a užíváme díky této věci stáří a stále jsme mobilní, nemohu samozřejmě zapomenout na pochvalu toto mladého pána co mi přivezl můj skútr, myslím, že se jmenoval Novák.


Reference - matrace

Jindřich V., instalatér (Kraj Vysočina, Světlá nad Sázavou)

Jelikož se živím jako instalatér potřebuju se pořádně vyspat, abych měl dost sil na další den do práce. Začal jsem proto shánět kvalitní matraci, která bude zároveň cenově dostupná. Po dlouhém hledání na internetu, jsem se pořád nedokázal rozhodnout od jaké společnosti a hlavně jaký typ matrace si mám pořídit. Na doporučení mé známé jsem nakonec kontaktoval společnost MedicalSpace, kde mi ochotně poradili a pomohli mi vybrat matraci, která uleví mým kloubům, neproleží se, takže s bolestí zad jsem se nadobro rozloučil. Když mi matraci doručili domů a viděl jsem ten markantní rozdíl mezi matrací novou a našimi stávajícími matracemi, okamžitě jsem objednal matrace i pro celou rodinu a nemůžeme si je vynachválit! Moc děkujeme.

Kamil D., Ředitel hotelu (Praha)

Když jsem přebíral hotel po mém otci, rozhodl jsem se udělat vše proto, aby naši klienti byli minimálně stejně nebo ještě více spokojeni s našimi službami, jako za „starého“ vedení. Hotel prodělal mnoho změn a jednou z nich byla kompletní výměna matrací. Musím konstatovat, že jednání se společností MedicalSpace bylo více než příjemné a zároveň profesionální. Objednali jsme si 60 matrací o různých velikostech, přičemž nebyl sebemenší problém i s atypickými rozměry do některých našich apartmánů. Když nám matrace přivezli, všechny byli ve špičkovém stavu a rozměry seděli na milimetr. A co mě nejvíce přesvědčilo, že nákup matrací od této společnosti byl tím správným krokem? Nikdy předtím jsme nezaznamenali v návštěvní knize tolik chvály na kvalitní a pohodlné spaní od našich návštěvníků, kteří se k nám čím dál častěji vracejí.

Adam K., manažer Domova důchodců (Brno)

Tímto bych chtěl moc poděkovat společnosti MedicalSpace za spolupráci. Objednali jsme si od nich 36 matrací pro náš domov důchodců, a jelikož naše klientela je většinou dlouhodobě ležící, apelovali jsme především na kvalitu. První kontakt jsme navázali přes email, na jehož základě mi během půl hodinky volali, abychom dojednali podrobnosti. Co se týče komunikace a vlastně celého procesu nemám absolutně co vytknout. Jako nezisková organizace jsme velmi uvítali množstevní slevu, kterou nám tato společnost poskytla. A pokud mám zhodnotit kvalitu a odolnost matrací, nebál bych se použít slovo excelentní! Ačkoli jsou matrace u nás podrobeny opravdu velké zátěži, lidé si je nemohou vynachválit. Po této zkušenosti jsem neváhal a sám jsem si objednal matrace pro sebe a celou svou rodinu.