MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu.
I na vozíčku může být život bez omezení.
Závodit se dá i ve stáří, třeba na vozíku.
Zdravý a spokojený spánek.

O nás

Rodinná společnost MedicalSpace s. r. o. vznikla v roce 2013. Základní myšlenkou zakladatelů společnosti bylo dovážet invalidní mechanické vozíky, elektrické skútry a vozíky, polohovací a zdravotní lůžka a prodávat je českým občanům za velmi příznivé ceny. Naše zboží je nakupováno od celosvětově známých výrobců. Díky tomu si můžeme být jisti jeho kvalitou. Společnost se zabývá i prodejem použitého zboží, které je s maximální péčí repasováno specializovanými českými mechaniky.

Následně se činnost společnosti rozšířila o prodej kvalitních českých běžných a zdravotních matrací, které svým uživatelům dopřejí pohodlný a zdravý spánek. Naše matrace jsou vždy vyrobeny z kvalitních certifikovaných materiálů, které splňují přísné zdravotní standardy.

Za zrodem společnosti MedicalSpace s. r. o. stojí myšlenka pomáhat lidem se zdravotním postižením, usnadnit jim pohyb a zvýšit tak kvalitu jejich života. Logickým vyústěním toho bylo rozvinutí činnosti i o prodej polohovacích zdravotních postelí a později i matrací. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Vždy Vám nabízíme kvalitní produkty, rychlý servis, odborně vyškolený personál a další služby spojené s těmito obory podnikání.


Mezi základní hodnoty společnosti MedicalSpace s.r.o. patří:

MedicalSpace, partner pro Vaši 100% mobilitu a spánek.